SWT-07 & SWR-07
 
swt07L.PNG SWT07P-2.PNG SWT-07NR.PNG
SWT-07 & SWR-07:


Rodzina użytkowych pojazdów podziemnych SWT-07 i SWR-07 zapewnia wszechstronne wsparcie dla wielu podziemnych prac górniczych. Solidna konstrukcja, wysoka wydajność, bezkompromisowe bezpieczeństwo, znakomita zwrotność, komfort w kabinie operatora i niskie koszty pracy są istotnymi cechami prezentowanej grupy maszyn.

Uniwersalne podwozie dla wszystkich pojazdów rodziny SWT-07 i SWR-07 zapewnia doskonała platforma dla praktycznie każdego zastosowania. Napęd na cztery koła, przegubowa rama i wytrzymała platforma pozwala na wysoką elastyczność w instalacji różnych urządzeń.

Bardzo wysoki poziom standaryzacji części i komponentów pozwala na uproszczenie i przyspieszenie prac górniczych jednostek usługowych. Wymienność części między wszystkimi maszynami należącymi do rodziny SWT-07 i SWR-07 przewiduje niższy poziom zapasów oraz lepszą ich dostępności dla personelu serwisowego, jak również łatwiejsze i szybsze prace konserwacyjne i naprawcze. Prowadzi to ostatecznie do zwiększenia oszczędności w kosztach eksploatacji maszyn ze względu na znacznie niższy czas przestojów i koszty inwestycyjne.

FADROMA posiada szeroką ofertę użytkowych pojazdów podziemnych dla górnictwa, SWT-07 i SWR-07. Możliwe zastosowania obejmują: maszyny do załadunku i transportu materiałów wybuchowych, pojazdy służb utrzymania ruchu, transportujące personel, umożliwiające zmianę kół itp.

Wszystkie pojazdy mogą być wyposażone w zamknięte kabiny, silniki Tier III. Dostępne są wersje z certyfikatem CE.
 
Specyfikacja SWT-07 & SWR-07:
Dane techniczne
Diesel engine Deutz air cooled / fluid cooled Tier II / Tier III engines output up to 118 kW
Transmission Hurth / ZF
Axles Hurth/ ZF
Tyres 12.00x20 / 12.00x24
Cabin Opened or closed, 3 sits ROPS/FOPS
optional heating or air conditioning
Dane operacyjne
Driving speed max 30 km/h
Load capacity 8 500 kg
Operating weight 9 000 kg
Modele:
NazwaPrzeznaczenie
SW-07 Carrier all-purpose
SWT-07M explosives transportation
SWR-07M explosives charging
SWT-07P maintenance
SWT-07L personnel transportation
SWT-07R service and transport
SWR-07K wheel changing
inne as needed
SWT-07 & SWR-07 Carrier:
SW07CARim1.png SW07CARim2.png
SW07CARim3.png Uniwersalna maszyna SW-07 przeznaczona do ciężkich zadań, posiadająca napęd na cztery koła, ramę przegubową i kabinę operatorską z trzema miejscami siedzącymi, zapewnia podstawę dla wszystkich użytkowych podziemnych pojazdów górniczych SWT-07 i SWR-07.
SWT-07M:
SWT07Mim1.png SWT07Mim2.png
SWT07Mim3.png Pojazdy przeznaczone do transportu stałych materiałów wybuchowych i personelu, wyposażone są w przedziały dla trzech osób i bezpieczne komory dla przewozu materiałów wybuchowych z oddzielnymi skrzynkami bezpiecznikowymi.
SWR-07M:
SWR07Mim1.png SWR07Mim2.png
SWR07Mim3.png Pojazdy do załadunku materiałów wybuchowych wyposażone są w system ANFO, hydraulicznie sterowany wysięgnik z koszem i hydraulicznie napędzaną sprężarkę powietrza.
SWT-07P:
SWT07Pim1.png SWT07Pim2.png
SWT07Pim3.png Pojazdy serwisu technicznego wyposażone są w: 2-6 zbiorniki oleju napędowego i hydraulicznego, pojemnik smaru, pompy z dyszami do oleju napędowego i olejów hydraulicznych, jednostkę ssącą do użycia oleju i smaru maszynowego.
SWT-07L:
SWT07Lim1.png SWT07Lim2.png
SWT07Lim3.png Transporter został zaprojektowany do przewozu 20 osób. Zarówno komora dla personelu jak i kabina operatorska dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa posiadają certyfikat ROPS i FOPS.
SWT-07R:
SWT07Rim1.png SWT07Rim2.png
SWT07Rim3.png Pojazd przeznaczony do transportu i usług wyposażony został w platformę załadowczą, 3-osobową kabinę dla personelu, żuraw hydrauliczny, hydraulicznie napędzaną spawarkę i sprężarkę powietrza.
SWR-07K:
SWR07Kim1.png SWR07Kim2.png
SWR07Kim3.png Pojazd przeznaczony do wymiany kół został zaprojektowany z myślą o bezpiecznej zmianie ciężkich kół o dużych rozmiarach (średnicy od 1100 mm do 2050 mm i wadze do 1300 kg) w podziemnych tunelach. Maszyna jest wyposażona w wysięgnik, zaawansowany chwytak koła, sprężarki powietrza, pneumatyczne torby podnoszenia maszyny (do 67.000 kilogramów) i rampy do transportu koła.
Inne:


Filozofia FADROMY Development Sp. z o. o. opiera się na przekonaniu, że w obliczu szczególnych wymogów wynikających z różnych warunków pracy Klienci potrzebują maszyn charakteryzujących się wyjątkową specyfikacją techniczną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Celem FADROMY jest zaprojektowanie i dostarczenie sprzętu górniczego, który jest maksymalnie dostosowany do takich szczególnych wymagań. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów różnych użytkowych pojazdów opartych na podwoziu SW-07.

SWT-07T
SWT07Tim3.png
użytkowe pojazdy do podziemnego transportu jakiegokolwiek ładunku
SWT-07NR
SWT07NRim3.png
pojazd użytkowy o niskim profilu wyposażony w hydraulicznie napędzaną spawarkę z generatorem, sprężarki powietrza, komorę na butle gazów spawalniczych i nożycowy podnośnik
SWR-07H
SWR07Him3.png
pojazd kontrolny z wysięgnikiem i koszem
SWR-07N
SWR07Nim3.png
użytkowe pojazdy z podnośnikiem i żurawiem hydraulicznym

Image